Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nepoučitelný 18letý zlodějíček v podmínce opět kradl po Ostravě, tentokrát skončil ve vazbě

  • Ostrava,

Na začátku bylo osm vloupání do různých objektů po celé Ostravě. Policistům se k nim přiznal osmnáctiletý mladík, který poté od soudu odešel s podmínkou. Dostal šanci, ale nevyužil ji. V krádežích totiž pokračoval dál a brzy skončil v rukou policie.

video: PČR
Eva Michalíková, komisař, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Na konci dubna bylo mladíkovi komisařem ze 7. oddělení obecné kriminality z Ostravy sděleno obvinění ze spáchání zločinu krádež. Doznal se k osmi skutkům vloupání do různých objektů napříč Ostravou. Svého jednání ve výslechu litoval a dokonce měl uvést, že se bude snažit veškerou škodu uhradit. Lítost mu však nevydržela dlouho a téměř do týdne byl opět v rukou mužů zákona."

Mladík se pod tíhou důkazů přiznal k dalším pěti vloupáním do objektů nebo prodejen v Ostravě. Soud vyslyšel návrh komisaře a podezřelý tak skončil ve vazbě.

Eva Michalíková, komisař, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Způsob byl téměř stejný u všech případů, měl použití nářadí, kterým vypáčil okna či dveře. Odnášet si měl mimo jiné peníze, cigarety, alkohol, ale také třeba počítač. Celkem způsobil škodu téměř ve výši 40.000,- Kč."

Mladík kradl v době nouzového stavu. Trest svobody, který mu hrozí, se tak může vyšplhat i na hranici osmi let vězení.
ZARTKOV, s.r.o., Ostrava - Zábřeh
Ostrava
od 18 500 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 20 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků