Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostrava podporuje nadané žáky a studenty. V budově magistrátu začala výstava "Jsem stipendista města Ostravy"

  • Ostrava,

Magistrát města Ostravy věnuje podpoře nadaných žáků a studentů velikou pozornost. Ve foyer budovy Nové radnice si nyní můžete prohlédnout netradiční výstavu. Její název napovídá o čem asi je. Jmenuje se totiž “Jsem stipendista města Ostravy.”

Jsem stipendista města Ostravy. To je název výstavy v Nové radnici. Ta vznikla ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě, která zajistila nafocení 12 stipendistů u ostravských dominant. 

Andrea Hoffmannová, náměstkyně primátora Ostravy: "Lidé se mohu celý měsíc podívat ve foyer radnice na konkrétní stipendisty, jejich příběhy, jejich motivaci a jejich výsledky." 

Ostrava podporuje nadané žáky a studenty dlouhodobě. Proto vznikl například program na podporu vzdělávání a talentmanagementu, který je zaměřen na podporu projektů za účelem rozvoje zejména technických a přírodovědných oblastí i čtenářské a matematické gramotnosti.

Andrea Hoffmannová, náměstkyně primátora Ostravy: "Podporujeme ostravské mateřské, základní, střední i vysoké školy a další organizace, které se věnují vzdělávání a podpoře talentu." 

Ostrava se i díky podpory magistrátu postupně stává líhní technických talentů, vyhledává je, podporuje a vytváří jim podmínky pro jejich rozvoj. 
Trhy, co se hledají - nekomerční farmářské trhy

Dnes
Ostrava-Poruba, Havlíčkovo nábřeží, Ostrava

SPOLU - Hravé odpoledne pro rodiny s dětmi / Akce s ČPZP

Zítra
Ostrava-Poruba, Bělský les, Ostrava

Dětské Divadelní Dovádění v Amfiteátru u Vily na Landeku

Zítra
Ostrava-Mariánské hory, Landek, Ostrava

Data Servis - informace s.r.o. ČR
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Patronus servis Ostrava, s.r.o.,
Ostrava
od 130 Kč/hod.

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků