Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vážná nehoda zastavila provoz na dálnici u Ostravy ve směru na Olomouc

  • Ostrava,

Vážná nehoda kamionu a osobního auta zastavila v úterý odpoledne dopravu na dálnici D1 ve směru na Olomouc. Policisté odkláněli provoz na 361. kilometru u a řidiči tak museli projíždět Ostravou. Odklízení následků nehody trvalo více než 6,5 hodiny.

VIDEO: Jakub Škoda

Nehoda se stala před 15. hodinou na 357.6 kilometru ve směru z Polska na Olomouc hned u sjezdu na Ostravu - Mariánské Hory.

Svědek: "Mitsubishi ASX roztřelené vlevo u betonu, mělo rozbitý předek a servaná kola. Kousek za ním stál vpravo u krajnice kamion s protrženou nádrží. Nafta vytékala všude kolem, museli to uklízet hasiči."

Policie okamžitě směr na Olomouc uzavřela, zbylí řidič stáli minimálně 30 minut v koloně, než z ní mohli následně opatrně okolo místa nehody projet.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR: "S ohledem na únik provozních kapalin na vozovku a potřebu jejího uvedení do sjízdného a pro provoz bezpečného stavu bylo nutné úsek dálnice pro provoz uzavřít. Policisté prováděli odklon na 361. kilometru."

Objízdná trasa vedla přes ulici Mariánskohorskou. Na dálnici i na průtahu městem se vzhledem k vytíženosti silnic po 15. hodině tvořily dlouhé kolony.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR: "Prosíme řidiče, respektujte pokyny policistů a dopravní značení, dodržujte pravidla silničního provozu a dbejte zvýšené opatrnosti. Děkujeme."

Odklízení následků nehody trvalo více než 6,5 hodiny. Dálnice tak byla plně průjezdná až od 21:30.
BAUMASCHINEN s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

VÍTKOVICE, a.s. Ostrava
Ostrava
od 21 500 do 21 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků