Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vražda ženy v Bělském lese! Policie už zadržela podezřelého

  • Ostrava,

Ve čtvrtek odpoledne našel náhodný kolemjdoucí tělo mrtvé 65leté ženy v ostravském Bělském lese. Jak se později ukázalo, přímo na procházce ji měl po hádce ubodat 63letý muž, kterého později policie zadržela a dnes ho obvinila z vraždy.

Byla to vražda za bílého dne? Otázka, která otřásla nejen lidmi z obvodu Ostrava-Jih, ale každým, kdo pravidelně chodí do Bělského lesa. Náhodný kolemjdoucí tam našel 65letou mrtvou ženu. Přivolaní policisté okolí okamžitě uzavřeli a začali zjišťovat, co se vlastně mohlo stát. Později se přišlo na to, že její život má mít na svědomí 63letý muž.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Mezi dvojicí, která se znala, mělo dojít ke slovní rozepři. Muž měl poškozené způsobit bodnořezná zranění v horní oblasti těla. Žena zraněním na místě podlehla."

Dvojice byla spolu v lese na vycházce, těžko říct, co tak závažného se mezi nimi mohlo stát, že měl muž na ženu tak surově zaútočit. Sám se přitom pohybuje o francouzské holi.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Ostravští policisté se díky znalosti prostředí a dalších okolností ve velmi krátké době dobrali k osobě, která mohla být označena za podezřelou. Kriminalisté muže pohybujícího se po Ostravě nedlouho po skutku zadrželi."

V pátek si pak vyslechl obvinění z vraždy.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Kriminalisté pokračují v úkonech trestního řízení. Trestní sazba se v tomto případě pohybuje
v rozmezí od deseti do osmnácti let."

Ještě v pátek dopoledne byla se zadrženým policie přímo na místě činu, kde prováděla rekognici.
SPOLU - Hravé odpoledne pro rodiny s dětmi / Akce s ČPZP

Zítra
Ostrava-Poruba, Bělský les, Ostrava

Dětské Divadelní Dovádění v Amfiteátru u Vily na Landeku

Zítra
Ostrava-Mariánské hory, Landek, Ostrava

FAJNA RODINA SPOLU / akce pro rodiny v Bělském lese

Zítra
Ostrava-Slezská Ostrava, Bělský les - Ostrava

VÁHOSTAV - CZ, organizační složka - Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků