Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vražda ženy v Bělském lese! Policie už zadržela podezřelého

  • Ostrava,

Ve čtvrtek odpoledne našel náhodný kolemjdoucí tělo mrtvé 65leté ženy v ostravském Bělském lese. Jak se později ukázalo, přímo na procházce ji měl po hádce ubodat 63letý muž, kterého později policie zadržela a dnes ho obvinila z vraždy.

Byla to vražda za bílého dne? Otázka, která otřásla nejen lidmi z obvodu Ostrava-Jih, ale každým, kdo pravidelně chodí do Bělského lesa. Náhodný kolemjdoucí tam našel 65letou mrtvou ženu. Přivolaní policisté okolí okamžitě uzavřeli a začali zjišťovat, co se vlastně mohlo stát. Později se přišlo na to, že její život má mít na svědomí 63letý muž.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Mezi dvojicí, která se znala, mělo dojít ke slovní rozepři. Muž měl poškozené způsobit bodnořezná zranění v horní oblasti těla. Žena zraněním na místě podlehla."

Dvojice byla spolu v lese na vycházce, těžko říct, co tak závažného se mezi nimi mohlo stát, že měl muž na ženu tak surově zaútočit. Sám se přitom pohybuje o francouzské holi.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Ostravští policisté se díky znalosti prostředí a dalších okolností ve velmi krátké době dobrali k osobě, která mohla být označena za podezřelou. Kriminalisté muže pohybujícího se po Ostravě nedlouho po skutku zadrželi."

V pátek si pak vyslechl obvinění z vraždy.

Soňa Štětínská, mluvčí Policie ČR: "Kriminalisté pokračují v úkonech trestního řízení. Trestní sazba se v tomto případě pohybuje
v rozmezí od deseti do osmnácti let."

Ještě v pátek dopoledne byla se zadrženým policie přímo na místě činu, kde prováděla rekognici.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy