Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vražda za bílého dne v Bělském lese. Policie už má podezřelého

  • Ostrava,

Obyvatelé jednoho z největších sídlišť v Ostravě vyděsila vražda. V oblíbeném a hojně navštěvovaném lesoparku, který touto částí města sousedí, bylo nalezeno tělo ženy. Po ohledání bylo hned jasné, že byla zavražděna. Uklidnění přišlo hned v pátek. Pravděpodobný pachatel je za mřížemi.

Zní to neuvěřitelně, ale za bílého dne, přesněji ve čtvrtek odpoledne, byla v Bělském lese v Ostravě nalezena zavražděná žena. Neuvěřitelné je to proto, že Bělský les je doslova rájem pejskařů, běžců, maminek s kočárky i důchodců na procházkách. A udělat něco takového nepozorovaně, je téměř nemožné. Policisté také velmi rychle začali pátrat po konkrétní osobě. Měli i fotografii. 

svědek: "Říkal jsem jim můžete mi ji ukázat, já tu chodím dennodenně. Ukázali mi to. Byl to snímek zezadu, muž s francouzskou holí a to je vše. Řekl jsem mu, že když ho uvidím, dám vědět." 

Zpráva o vraždě se rychle rozšířila a v pátek už bylo v lesoparku o poznání méně lidí. Hlavně starší ženy měly strach. Ještě dopoledne ale policisté vydali uklidňující informaci. Zadrželi totiž podezřelého. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MS kraje: "Kriminalisté učinili na místě potřebné úkony a neprodleně začali shromažďovat informace týkající se tohoto násilného činu. Vyhodnocením zjistili ve velmi krátké době rovněž informace k osobě podezřelé. V této chvíli můžeme potvrdit, že se jedná o muže, kterého policisté včera
odpoledne zadrželi. Krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu vraždy."

V pátek se kriminalisté na místo činu vrátili, aby podrobně zmapovali celý průběh tohoto hrůzného činu. Případ budeme sledovat a brzy vám přineseme bližší informace.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy