Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další střelba v Ostravě! Policisté vyjížděli do Zábřehu! Sousedy ohrožoval muž plynovou pistolí

  • Ostrava,

V pátek krátce po 11 hodině vyděsila obyvatele Čujkovovy ulice v Ostravě-Zábřehu střelba. Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních vozů. Střelec byl podle dostupných informací okamžitě zadržen.

Policisté mají za sebou další zásah proti střelci v Ostravě. Do Čujkovovy ulice je přivolali vyděšení místní obyvatelé, kteří slyšeli střelbu. Té předcházela hádka, zřejmě kvůli úplné banalitě.

svědek z domu: "Slyšeli jsme na chodbě výkřiky a hádku. Vyjdeme na chodbu a tam stáli před sebou dva lidi a mezi nimi rodiče. Dohadovali se kvůli blbé cigaretě, že jeden druhému nedal ubalit. Ten co ji nedostal, tak šel domů, vytáhl zbraň plynovou, to musela být plynová a vystřelil do vzduchu. Ale první mířil na lidi a pak vystřelil do vzduchu. V okolí přitom byly děti, které mohl takto ohrozit."
svědek z okolí: "Slyšel jsem všichni k zemi! A poté střelbu. Policisté přijeli téměř okamžitě a pachatele zneškodnili."

K místu se postupně sjely čtyři nejbližší policejní hlídky i sanitka záchranné služby.

Eva Michalíková, mluvčí Policie ČR: "Po 11 hodině bylo prostřednictvím linky 158 přijato oznámení, že mělo dojít na ulici Čujkovova ke střelbě. Prvosledové hlídky byly do dvou minut na místě, kde následně na chodbě ubytovny zadrželi podezřelého muže, který měl střílet. Následně se ukázalo, že výstřely vyšly z plynové zbraně. Ke zranění na místě nedošlo. Policisté v současné době zjišťují okolnosti k této události."

Muž bude podle našich informací pravděpodobně převezen do specializovaného zdravotnického zařízení. Odpoledne policie informovala o posunu v případu.

Eva Michalíková, mluvčí Policie ČR: "Policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, ale právní kvalifikace může být ještě rozšířena. Policisté dál zjišťují další okolnosti tohoto skutku. Podezřelý v současné době není schopný procesních úkonů."SPOLU - Hravé odpoledne pro rodiny s dětmi / Akce s ČPZP

Zítra
Ostrava-Poruba, Bělský les, Ostrava

Dětské Divadelní Dovádění v Amfiteátru u Vily na Landeku

Zítra
Ostrava-Mariánské hory, Landek, Ostrava

FAJNA RODINA SPOLU / akce pro rodiny v Bělském lese

Zítra
Ostrava-Slezská Ostrava, Bělský les - Ostrava

Lakostav družstvo, Ostrava
Ostrava
od 18 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Petr Březovják - Ostrava, Frýdek-Místek
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků