Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nadávala, plivala a nakonec hodila kámen do okna tramvaje. Mladou výtržnici museli zadržet policisté

  • Ostrava,

Agresivní a nevybíravé chování zažili cestující v ostravské MHD. Pětadvacetiletá žena doslova řádila v tramvaji linky číslo 12 během úterního odpoledne. K její smůle byli na místě i kontroloři Dopravního podniku Ostrava.

Žena začala urážet cestující už před samotným nástupem do tramvaje. Svědky jejího chování byli kontroloři, kteří ji požádali o předložení jízdního dokladu. I oni se dočkali pouze hlasitých nadávek.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Její chování mělo po chvíli vyvrcholit natolik, že se mezi ženou a jedním z cestujících strhla hádka. Padala nejen hrubá slova, ale žena na muže dokonce začala plivat a hodlala jej fyzicky napadnout. Z tohoto důvodu byla kontrolory na nejbližší tramvajové zastávce vyloučena z přepravy."

Žena ale se svým zbytečným chováním nepřestala. Nelíbila se jí pokuta ani to, že musela vystoupit z tramvaje. Vzala proto do ruky kámen a hodila ho do okna tramvaje.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Způsobila tak škodu za skoro 10.000,-Kč. Přivolaní policisté výtržnici následně zadrželi nedaleko tramvajové zastávky."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy