Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravská policie pátrá po zloději, který přepadl bezbrannou seniorku

  • Ostrava,

Za bílého dne přepadl skoro sedmdesátiletou ženu. Naštěstí se mu nepodařilo nic ukrást, ale bezbrannou seniorku pořádně vyděsil a vzápětí utekl. Už přes měsíc po něm pátrá ostravská policie a nyní požádala o pomoc veřejnost. Kriminalistům se podařilo získat i fotografii z kolem projíždějící tramvaje, která ho dostala do záběru na vnitřní kameru.

Seniorku ročník 1951 si neznámý zloděj vyhlédl ve středu 8. července. Přepadl ji zezadu kolem 13:50 na ulici Starobělská poblíž domu čp. 3 v Ostravě-Zábřehu.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K ženě měl přiběhnout zezadu a chtít po ní kabelku, kterou měla při sobě. Poté ji měl z krku strhnout zlaté řetízky, kterých se mu však nakonec nepodařilo zmocnit, pouze je přetrhl a následně z místa utekl."

Policisté po něm už přes měsíc pátrají a nyní poprosili o pomoc veřejnost. Podařilo se jim totiž sehnat fotografii z kamery uvnitř tramvaje, která dostala zloděje náhodou do záběru.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o muže ve věku okolo 20 let, střední postavy, tmavých
vlasů. Na sobě měl tmavou bundu s nášivkami a potiskem a světlé kalhoty."

Pokud mladíka na fotografii poznáváte, volejte linku 158 nebo kontaktujte kteroukoliv policejní služebnu. Není vyloučeno, že může mít na svědomí mnohem více krádeží nebo pokusů o krádež.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy