Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přepadení za bílého dne na svinovských mostech. Muž a žena napadli a okradli jiný pár

  • Ostrava,

Ostravská kriminálka pátrá po muži a ženě, kteří brutálně napadli jiný pár v Ostravě. Incident se odehrál na zastávce Svinovské mosty. Po fyzickém napadení dvojice okradla poškozené o věci za 10 tisíc korun. Násilnickému páru teď hrozí až 10 let vězení.

Zvlášť závažný zločin loupeže za bílého dne. Napadení si ani nestihli zavolat pomoc. Brutální útok neznámého muže a ženy na jiný pár se stal v v pondělí 27. července v 17:30 na autobusové zastávce Svinov mosty.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K poškozeným přistoupila neznámá žena s mužem a dožadovali se peněz, které jim údajně měl jeden z mužů dlužit. Poté, co poškozený řekl, že žádné peníze nedluží, rozhodli se peněz zmocnit násilím."

Útočník strhl poškozeného muže ze sedačky na zem, chytil ho do kravaty a začal ho bít. Druhá poškozená žena chtěla zavolat policii, v tom se na ni vrhla útočníkova spolupachatelka a násilím ji ve volání o pomoc zabránila.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Než z místa pachatelé odešli, stačili odcizit mikinu černé barvy s kapucí značky Hockey s vyobrazením obličeje postavy "Hellraiser" bílé barvy, ve které byla finanční hotovost a skateboard značky Ambassador."

Dvojice útočníků způsobila škodu za 10 tisíc korun. Teď po nich pátrá policie a na základě fotografií z kamerového systému prosí o pomoc veřejnost.

Poznáváte je? Volejte linku 158

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žena je vysoká asi 170 cm, štíhlá, zdánlivého věku 25 – 30 let, tmavé vlasy po ramena. V uších náušnice tzv. „tunely“. Na obou lýtkách má žena výrazné tetování ve tvaru mašle, či andělských křídel a pravé předloktí má celé pokryté neurčitým tetováním."

Během útoku měla na sobě maskáčové tílko, světle džínsové kraťasy, na nohou bílo červené tenisky a na zádech růžový batoh.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Muž je vysoký asi 190 cm, štíhlý, zdánlivého věku 40 let, tmavé vlasy. Na tváři má vousovou bradku a má výrazný špičatý nos. Vadu řeči – šišlání z důvodu chybějících zubů."

V době útoku měl na sobě triko šedé barvy s krátkým rukávem, tmavě modré rifle a šedé kotníkové boty. Na hlavě černou kšiltovku a na krku nasazen červený šátek.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za což po dopadení pachatelům hrozí pobyt za mřížemi až na 10 let."

V případě, že dvojici poznáváte nebo jste někde viděli ukradené věci, volejte bezplatnou linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv policejní služebnu.
RD Stavitelství, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

RADOST-STAVBY s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 25 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků