Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Partnerská hádka v Ostravě skončila nožem v břiše. Muž bojuje o život v nemocnici

  • Ostrava,

V pondělí byla okresním soudem uvalena vazba na ženu z Ostravy, která při hádce s partnerem neudržela nervy, vzala kuchyňský nůž a bodla ho do břicha. Muž je v těžkém stavu v nemocnici a stále bojuje o život.

V pátek spěchala zdravotnická záchranná služba, ale také policisté do jednoho ostravského bytu. Z tísňového volání věděli, že se v něm nachází 40letý muž s bodným poraněním břicha. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MS kraje: "Muž utrpěl bodné poranění a po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byl s podezřením na vážné zranění břicha převezen do Městské nemocnice Ostrava." 

V bytě byla také 29letá žena, která se přiznala, že svého přítele bodla ona. Jak už to v podobných případech bývá, důležitou roli hrál alkohol. Pár byl totiž nejprve v restauraci, kde ho v hojné míře konzumovali.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Na konci minulého týdne došlo k fyzickému napadení mezi mužem a ženou. Předcházela tomu konzumace alkoholu a také hádka. Ženě bylo sděleno obvinění z trestného činu těžká újma." 

Zatímco policisté nasadili ženě pouta a odvezli ji na služebnu, zdravotníci se snažili ošetřit muže a co nejrychleji ho dopravit do nemocnice. Zranění byla vážná. 

Andrea Vojkovská, mluvčí Městské nemocnice Ostrava: "Městská nemocnice Ostrava přijala muže v pátek a od té doby podstoupil opakovaně břišní revize. Jeho stav je bohužel vážný a v současné době leží na ARO." 

Policejní komisař dal návrh na vzetí útočnice do vazby a Okresní soud v Ostravě jeho návrhu vyhověl. Ženě hrozí za těžkou újmu na zdraví 3 - 10 let vězení. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy