Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Poznali se na seznamce, žena z Ostravy pak pozvala Jožku z Prahy k sobě na noc. Ráno zmizel i s řetízky

  • Ostrava,

Ostravská kriminálka řeší případ dalšího internetového podvodníka. "Jožka Bianca" z Prahy přijal pozvání 54leté ženy z Ostravy na noc do jejího bytu. Ráno zmizel i s řetízky, které měla žena odložené. Dopustil se tak zvlášť závažného zločinu loupeže.

Internetová seznamka někdy dokáže divy. Také se na ní ale bohužel vyskytuje stále více podvodníků. Nově se o tom přesvědčila 54letá žena z Ostravy. Poznala tam muže, který se jí představil jako "Jožka Bianca" z Prahy. Ten zřejmě vážný vztah hledal jen na oko.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žena svou novou známost měla pozvat na noc do svého bytu v Ostravě. Po probuzení ji však čekalo nemilé překvapení. Údajný „Jožka“ se už bytě nenacházel, ale také tam nebyly řetízky, které měla žena odložené."

Policie teď prosí veřejnost o pomoc při pátrání po tomto svůdníkovi. Není totiž vylouženo, že mohl takto podvést a okrást mnohem více žen napříč celou republikou.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o muže ve věku okolo 50 let, silnější postavy a vysoký
asi 176 cm. Na levé paži má tetování."

V případě, že muže poznáváte, volejte linku 158 nebo kontaktujte kteroukoliv policejní služebnu.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Kriminalisté případ prověřují pro zvlášť závažný zločin loupeže."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy