Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena na kole srazila čtyřleté dítě, místo pomoci ale odjela, teď po ní pátrá policie

  • Ostrava,

AKTUALIZACE: Policie již zná totožnost ženy. Policisté pátrají po totožnosti ženy, která se 24. srpna 2020 v 10:56 na kole srazila s dítětem. Incident se stal na ulici Ruská před Ostravar Arénou v Ostravě-Vítkovicích.

Přečin neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku pravděpodobně spáchala dosud neznámá cyklistka, které bezprostředně do jízdní dráhy vešel čtyřletý chlapec.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Následně došlo ke srážce dítěte, přičemž cyklistka nezastavila, neposkytla první pomoc a ve své jízdě na kole pokračovala dál. Srážkou bylo způsobeno zranění dítěte, které si vyžádalo hospitalizaci v nemocničním zařízení."

Případem se zabývá policie, v dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Tímto žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakékoliv informace k totožnosti ženě na kole, případně aby se sama žena přihlásila na jakoukoli policejní služebnu, případně na linku 158."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy