Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Dva zloději okradli spícího, ale celou dobu je sledovaly kamery. Zásah strážníků pak netrval dlouho

  • Ostrava,

Potenciálně snadnou kořist si na jedné z tramvajových zastávek v Moravské Ostravě vyhlédli dva muži. Absolutně ale netušili, že ve stejnou dobu je sleduje strážník obsluhující městský kamerový systém.

Nenechavci si jako svou kořist vyhlédli 22letého muže, který usnul na zastávce Frýdlantské mosty. Strážníkovi u kamerového systému bylo okamžitě jasné, že mu hrozí nebezpečí.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Zaregistroval dva muže, z jejichž chování nevyplýval záměr cestovat někam prostředky hromadné dopravy. Tito muži se totiž nezajímali o časy odjezdů tramvají, ale o obsah batohu mladého muže, který znaven usnul na lavičce. Poté, co mladší 23letý muž zajišťoval prostor, starší 36letý muž si přisednul k poškozenému a během chvilky mu vyndal z jeho batohu fotoaparát značky OLYMPUS."

Strážník ihned předal popis obou pachatelů nejblíže situovaným hlídkám. Muži totiž s lupem utekli, každý jiným směrem. I přesto se strážníkům podařilo oba dostihnout a zadržet. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "U jednoho z mužů strážníci zajistili i odcizený fotoaparát. Vzhledem k okolnostem případu byla věc předána Policii české republiky."
PEZ - projekce energetických zařízení s. r. o.
Ostrava
od 28 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

BA-DY EFEKT spol. s r.o., O - Přívoz
Ostrava
od 90 do 110 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků