Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilci v Ostravě hlídali známému dvouleté dítě. Přivolaný otec byl na mol také

  • Ostrava,

Zapeklitý případ řešili strážníci v Ostravě. Přivolali je totiž z nemocnice, kde se na mol opilá žena domáhala ošetření. Doprovázel ji při tom opilý přítel. Strážníci tedy přivolali otce dítěte, ale ten byl pod vlivem alkoholu také. Nakonec se tedy o díte musela postarat sociální pracovnice.

V sobotu v podvečer v Ostravě spěchala záchranka ke zraněné ženě, kterou údajně někdo přepadl. Stěžovala si na bolest kolene a tak ji zdravotníci odvezli do nemocnice. Doprovázel ji i její přítel a dvouleté dítě. V nemocnici nahlásila jinou verzi. Prý spadla na chodníku. Z jejího chování bylo jasné, že je úplně opilá a tak byli přivoláni strážníci. 

opilá žena: "Nemáte na to děcko právo. Přijeď prosím tě bo chcou malého vzít do domova." 
Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Strážníci zjistili, že se na místě nachází 45letá podnapilá  žena, kterou doprovázel rovněž podnapilý přítel. Sebou měli v kočárku dvouletého chlapečka." 

Strážníci zjistili, že žena dítě pouze hlídá bývalému partnerovi. Proto ho zkontaktovali, že si pro něj musí přijet. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "64letý otec se na místo skutečně dostavil. Strážníci mu dítě ale nemohli předat, protože byl rovněž opilý. Měl v krvi 1, 88 promile alkoholu.

Poté, co žena zjistila, že dítě jí bude odebráno a nedostane ho ani podnapilý otec, začala být agresivní a tak byla umístěna na záchytku. Dvouletých chlapec tedy nakonec skončil v péči zařízení Náruč Českobratrské církve evangelické a rodiče chlapce budou mít úřadům sociálně právní ochrany dětí co vysvětlovat. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy