Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář srazil v Ostravě chodce, policie hledá svědky

  • Ostrava,

Policie hledá svědky nehody z pátku 11. září. Na přechodu pro chodce vedle velkého kruhového objezdu v Ostravě-Hrabůvce srazil motorkář chodce. Oba účastníci nehody skončili v nemocnici.

Nehoda se stala v pátek 11. září v dopoledne zhruba v 11:25 na prvním přechodu pro chodce v Ostravě-Hrabůvce za prvním výjezdem z kruhového objezdu z ulice Dr. Martínka na ulici Horní.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Řidič motocyklu zde srazil přecházejícího chodce, čímž oba účastníci utrpěli zranění, se kterými byli převezeni do nemocničního zařízení k ošetření."

Pokud jste tuto nehodu viděli, ozvěte se policii.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Touto cestou hledáme případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu dopravní nehody nebo nám poskytli záznamy z případných kamer v autě."

Volat můžete na linku 158, navštívit kteroukoliv policejní služebnu nebo přímo ostravský dopravní inspektorát, či zavolat přímo do kanceláře policistům, kteří mají případ na starosti na číslech 974 725 254, 974 725 594.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy