Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: Seniorku si při návštěvě nemocnice vyhlédl zloděj, přišla o 20 tisíc korun

  • Ostrava,

Kriminalisté v Ostravě se zabývají případem okradené 74leté ženy. V neděli 18. října dopoledne navštívila bufet v přízemí Fakultní nemocnice Ostrava v Porubě. Tam si ji vyhlédl zloděj.

Případ vyšetřují ostravští kriminalisté ze 4. oddělení obecné kriminality. Podle nich žena přišla o osobní věci a peníze kvůli chvilkové nepozornosti. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "V kabelce, kterou ji zloděj ukradl, byly mimo jiné osobní doklady poškozené, ale také finanční hotovost 20.000,- Kč. " 

Policisté žádají o pomoc veřejnost a vydali fotografie, na kterých je mladý muž. Ten by podle mluvčí mohl přispět k objasnění uvedeného skutku. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o mladého muže ve věku okolo 20 - 30 let, střední postavy, krátké tmavé vlasy. Oblečen byl do modrých kalhot, šedé mikiny, červené vesty. Na nohou měl bílé tenisky značky ADIDAS, na zádech černý batoh značky ADIDAS, na hlavě černou kšiltovku a na obličeji černou roušku. Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy