Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Večerní nehoda tři aut na Rudné v Ostravě. Ze zdemolovaného vozidla museli hasiči vyprostit člověka

  • Ostrava,

U nehody tří osobních aut v Ostravě-Porubě zasahovali v pondělí večer profesionální hasiči, záchranáři a policisté. Po srážce, která se stala na frekventované ulici Rudná, se dva lidé zranili. Jednoho z nich museli hasiči vyprostit ze zdemolovaného auta.

Na místo po nahlášení dopravní nehody ve 20:19 hodin vyrazily dvě jednotky profesionálních hasičů z Poruby a Zábřehu. V jednom ze tří osobních automobilů, které se srazily, zůstal zaklíněn člověk. Auto bylo v té době mimo silnici. 

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasiči všechna vozidla ihned zajistili proti požáru a zahájili vyprošťovací práce zaklíněné osoby pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Během pár minut hasiči osobu z vozidla vyprostili a ihned předali přítomné posádce zdravotnické záchranné služby, která se již starala o osobu z dalšího havarovaného vozidla." 

Nehodu vyšetřují dopravní policisté. Po zadokumentování hasiči vytáhli auto zpět na silnici, vše uklidili a zprovoznili ulici Rudnou v obou jízdních směrech. V době jejich zásahu byla ulice průjezdná jen v jednom jízdním pruhu.
David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

SABTIKAS, s.r.o., Velká Polom
Velká Polom
od 24 000 do 29 000 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků