Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další vražda v Ostravě. 53letý muž zabil svou přítelkyni, pak se šel udat do vazební věznice

  • Ostrava,

Odnětí svobdy na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest hrozí 53letému muži, který v pátek 30. října zavraždil svou přítelkyni. Podle informací televize Polar je muž pozitivní na Covid-19 a s touto informací přišel právě do vazební věznice. Údajně měl říct, že je Covid pozitivní a zabil svou partnerku. Měl se také pokusit o sebevraždu, to se mu ale nepodařilo.

53letý muž podle policie po "předchozím uvážení" zavraždil svou o několik let mladší partnerku. Tragická událost se stala v pátek 30. října 2020. Muž na ženu surově zaútočil nožem. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Nad ránem přijali operátoři tísňové linky Policie ČR 158 od zaměstnanců jistého ostravského zařízení sdělení, že k nim přišel muž a oznámil zabití své přítelkyně. Vzhledem k těmto informacím si věc převzali kriminalisté krajského ředitelství specializující se na závažnou trestnou činnost násilného charakteru. Policisté muže zadrželi a po zadokumentování a prověření jím sdělených informací ho týž den obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy." 

Policisté ohledali a zadokumentovali místo činu a zajistili stopy, včetně pravděpodobné útočné zbraně. Vše teď budou vyhodnocovat experti z odboru kriminalistické techniky a expertiz krajského ředitelství. Muž je v tuto chvíli ve vazbě, obvinění už si vyslechl. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Obviněnému, který s kriminalisty spolupracuje, hrozí vzhledem ke způsobu spáchání trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest. V kraji se jedná od počátku roku v pořadí o 13. vraždu (nebo pokus). Všechny případy kriminalisté objasnili."LUSKO s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 125 do 125 Kč/hod.

Detail

ERUPTIVA s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.; Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků