Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přišel posedět na pivo, později pak v ostravském bytě zaútočil a okradl hostitele

  • Ostrava,

10 let vězení hrozí 39letému muži, který napadl a poté okradl v jednom z ostravských bytů třicetiletého muže. Útočník přišel do bytu na návštěvu s 26letým kamarádem, který okradeného dobře znal.

Začalo to nevinným posezením u třicetiletého muže v Ostravě doma. Na pivo k němu na začátku října přišel jeho 26letý kamarád spolu se svým 39letým známým, kterého ale majitel bytu neznal. Vše se ale zvrhlo, když došel alkohol. Nejmladší z trojice totiž odešel dokoupit zásoby.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V okamžiku, když v bytě zůstal jen hostitel a 39letý muž z pohodové návštěvy sešlo. Důvodně obviněný muž požadoval po mladíkovi peníze. Po odmítnutí neváhal použít násilí. Mladíkovi uštědřil několik facek, ran pěstí a nakonec i kopanců."

Z bytu poté útočník odešel, mezitím ale stihl sebrat peněženku, ve které byly peníze, platební karty a osobní doklady. Hostiteli dokonce sebral i mobilní telefon.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Komisař proti násilníkovi zahájil trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání zločinu loupež a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, nyní mu hrozí pobyt za mřížemi až na 10 let."

Policie událost uzavřela do konce měsíce. díky tomu mohl být podán k soudu návrh na obžalobu.
David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků