Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strážníci naháněli stádo krav, které uteklo na cyklostezku v Ostravě-Muglinově

  • Ostrava,

Cyklostezka v Ostravě-Muglinově je plná krav. Kuriózní oznámení zaměstnalo v pátek ráno strážníky městské policie. Po příjezdu na místo naháněli dobytek a hledali majitele. Toho teď čeká vysvětlování, proč neměl krávy zajištěné.

Skoro jako na Divokém západě to v pátek po 8. hodině ráno vypadalo na cyklostezce z Ostravy-Muglinova do Koblova. Znenadání tam cyklistu překvapilo volně pobíhající stádo krav, okamžitě proto zavolal strážníky městské policie.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Na místo přivolaná hlídka pak skutečně narazila na stádo 22 krav, které se volně a bez kontroly pohybovalo částečně po cyklostezce a částečně již po přilehlé travnaté ploše. Stádo krav bylo naštěstí poklidné. V bezprostředním okolí však hlídka nezjistila žádnou osobu odpovědnou za toto stádo. "

Strážníci tak museli na malou chvíli změnit svou profesi. Počínali si jako rodilí honáci a zanedlouho se jim podařilo krávy z cyklostezky přesunout na vedlejší travnatou plochu. Tam už se krávy mohly v poklidu pást, držely se pohromadě a nikoho už neohrožovaly.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Díky tomu, že všechny krávy byly řádně označeny ušní známkou, podařilo se poměrně rychle vypátrat v nedalekém Bohumíně majitele stáda. Ten si stádo krav na místě převzal krátce po deváté hodině."

Majitel krav teď bude muset útěk svého stáda vysvětlit před příslušným správním orgánem.
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.; Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 28 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

ZARTKOV, s.r.o., Ostrava - Zábřeh
Ostrava
od 18 500 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků