Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostrava rozsvítila vánoční výzdobu na Prokešově náměstí v sobotu on-line

  • Ostrava,

V klidu a pohodě přímo z domova můžete i zpětně sledovat rozsvícení vánoční výzdoby na Prokešově náměstí v Ostravě. Akce byla naplánována na sobotu 28. listopadu na 18:00 a byla živě přenášena prostřednictvím Facebooku a YouTube města Ostravy. Připraveno bylo i malé hudební překvapení.

Někde už vánoční výzdoba svítí, v Ostravě na Prokešově náměstí se její rozsvícení připravilo na sobotu. Vzhledem k zákazu shromažďování nechtěl magistrát veřejnost o tento významný moment připravit a rozhodl se, že rozsvícení bude přenášet on-line.

Tomáš Macura, primátor Ostravy: "Stejně jako každý rok, tak i letos, v předvečer první adventní neděle rozsvítíme vánočně nazdobené Prokešovo náměstí před Novou radnicí, která před několika málo týdny oslavila devadesáté výročí od svého otevření. V tomto roce se, bohužel, nebudeme moci potkat před radnicí osobně. Nicméně věřím, že si lidé tuto událost užijí i takto na dálku. A v rámci on-line přenosu jsme pro ně připravili i malý hudební dárek."
Andrea Vojkovská, mluvčí Ostravy: "Město nepřipravuje letos doprovodný program pro veřejnost, ale Ostravané budou mít možnost sledovat rozsvícení on-line na oficiálním profilu města na Facebooku a YouTube."

Přenos začal krátce před 18. hodinou, samotná výzdoba se rozsvítila v 18 hodin.

On-line přenos bylo možné sledovat zde:

https://www.facebook.com/mesto.ostrava

https://www.youtube.com/user/OstravaMesto
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 11 000 Kč/měsíc

Detail

SYMETRIS s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 18 500 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků