Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostrava nabízí byty na Střelniční ulici. Dům je v centru města

  • Ostrava,

Ostrava nově nabízí k pronájmu byty v domě na Střelniční ulici. Jde o celkem 11 kompletně zrekonstruovaných bytů a 3 obchodní prostory. Dům je na atraktivním místě nedaleko Masarykova náměstí. Zájemci mohou nabídnout cenu, kterou jsou ochotni platit.

Pokud chcete žít v centru dění, pak je bydlení na Střelniční ulici přímo pro vás. Kompletně zrekonstruovaný dům se nachází v samotném centru Ostravy dvě minuty chůze od Masarykova náměstí. Je umístěn v blokové zástavbě v Městské památkové zóně. Nachází se na nároží ulic Střelniční a Pivovarská, hlavní vstup je z ulice Střelniční. Dům je vybaven výtahem.

Zuzana Bajgarová, náměstkyně primátora Ostravy: "Na výběr budou byty 2+kk a dvě bytové jednotky 4+1 mansardového typu s vlastní terasou. V podzemním podlaží se nachází sklepní kóje, kolárna s kočárkárnou, kotelna a převýšená obchodní jednotka z prvního podlaží. V přízemí jsou další tři obchodní prostory."

Rekonstrukce objektu, v němž byly dříve zchátralé nestandardní byty a nebytové prostory, začala v září loňského roku a vyšla na 49 milionů korun. Práce provedla společnost Intoza podle projektu kanceláře Atelier 38. Stavebníci se snažili v maximální možné míře zachovat hodnotné historické prvky, jako jsou štuky ve vstupní hale v přízemí, historické schodiště včetně kovového zábradlí, původní interiérové dveře v obložkových zárubních.

Zuzana Bajgarová, náměstkyně primátora Ostravy: "Byty jsou nabízeny přes společnost, která nájmy bude řídit, což je Černá louka. Ostrava zřídila ve spolupráci s Černou loukou přehledný web, kde ta nabídka je."

Výběr nájemce probíhá formou výběrového řízení. Přihlásit se do výběrového řízení může každý prostřednictvím formuláře na webových stránkách byty.ostrava.cz. Na tomto webu jsou také termíny výběrových řízení, které jsou závazné pro odevzdání žádosti. Výběr nájemníků probíhá tzv. obálkovou metodou. Nejlepší nabídka vyhrává. Zájemce předkládá nabídku v podobě návrhu výše nájmu za metr čtvereční.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy