Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Dva muži a žena kradli napříč Ostravou, pátrá po nich policie

  • Ostrava,

V nestřeženém okamžiku ukryjí zboží do tašky nebo do bundy a poté projdou pokladnami bez zaplacení. Takto policie popisuje způsob, kterým žena a dva muži opakovaně kradli v drogériích napříč Ostravou.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "V prvním případě se jedná o muže (neznámý pachatel foto č. 1), který minimálně na pěti místech v drogeriích odcizil zboží. K popisu uvádíme: muž, zdánlivé stáří 30 – 35 let, štíhlé postavy, vysoký cca 175 – 180 cm, tmavě hnědých, krátce střižených vlasů. Oblečen v černé bundě s kapucí lemovanou oranžovým proužkem (pokaždé stejná bunda), černé kalhoty a boty. Na sobě měl červenou šálu nebo světle modrou rouškou přes obličej. 

V druhém případě se jedná o muže (neznámý pachatel foto č. 2, vč. videozáznamu), který minimálně na třech místech v drogeriích odcizil zboží. K popisu uvádíme: muž zdánlivé stáří 27 – 33 let, vyšší štíhlé postavy, tmavě krátce střižené vlasy, oblečen do černo-vínové bundy, tmavě šedých kalhot, černých bot, na ústech modrá rouška, v ruce žlutou igelitovou tašku.

Ve třetím případě se jedná o ženu (neznámá pachatelka foto č. 3), která minimálně na dvou místech v drogeriích odcizila zboží. K popisu uvádíme: žena zdánlivého věku 30 - 35 let, plnoštíhlé postavy, výšky 165 - 170 cm, tmavých hnědých delších po ramena. Na sobě měla černou bundu s kapucí lemovanou kožešinou, šedé úpletové šaty na zip, přes rameno černou velkou kabelku a na obličeji barevnou roušku s krajkovým motivem." 

Policie uvítá jakoukoliv pomoc lidí, která by pomohla tyto osoby ztotožnit. Veřejnost se může obrátit na linku 158 nebo kontaktovat nejbližší služebnu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy