Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Dva muži a žena kradli napříč Ostravou, pátrá po nich policie

  • Ostrava,

V nestřeženém okamžiku ukryjí zboží do tašky nebo do bundy a poté projdou pokladnami bez zaplacení. Takto policie popisuje způsob, kterým žena a dva muži opakovaně kradli v drogériích napříč Ostravou.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "V prvním případě se jedná o muže (neznámý pachatel foto č. 1), který minimálně na pěti místech v drogeriích odcizil zboží. K popisu uvádíme: muž, zdánlivé stáří 30 – 35 let, štíhlé postavy, vysoký cca 175 – 180 cm, tmavě hnědých, krátce střižených vlasů. Oblečen v černé bundě s kapucí lemovanou oranžovým proužkem (pokaždé stejná bunda), černé kalhoty a boty. Na sobě měl červenou šálu nebo světle modrou rouškou přes obličej. 

V druhém případě se jedná o muže (neznámý pachatel foto č. 2, vč. videozáznamu), který minimálně na třech místech v drogeriích odcizil zboží. K popisu uvádíme: muž zdánlivé stáří 27 – 33 let, vyšší štíhlé postavy, tmavě krátce střižené vlasy, oblečen do černo-vínové bundy, tmavě šedých kalhot, černých bot, na ústech modrá rouška, v ruce žlutou igelitovou tašku.

Ve třetím případě se jedná o ženu (neznámá pachatelka foto č. 3), která minimálně na dvou místech v drogeriích odcizila zboží. K popisu uvádíme: žena zdánlivého věku 30 - 35 let, plnoštíhlé postavy, výšky 165 - 170 cm, tmavých hnědých delších po ramena. Na sobě měla černou bundu s kapucí lemovanou kožešinou, šedé úpletové šaty na zip, přes rameno černou velkou kabelku a na obličeji barevnou roušku s krajkovým motivem." 

Policie uvítá jakoukoliv pomoc lidí, která by pomohla tyto osoby ztotožnit. Veřejnost se může obrátit na linku 158 nebo kontaktovat nejbližší služebnu.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků