Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě-Přívoze uhořel bezdomovec, zřejmě usnul u ohně

  • Ostrava,

V pondělí ráno našli v Ostravě-Přívoze mrtvého bezdomovce. Pravděpodobně usnul u ohně a to se mu zřejmě stalo osudným.

Noční teploty v Ostravě klesly až k mínus 25 stupňům Celsia. Pro lidi bez přístřeší je tak toto období velmi těžké. V pondělí ráno bohužel našli v Ostravě-Přívoze bezdomovce, který pravděpodobně uhořel.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Můžeme potvrdit, že dnešního dne v ranních hodinách jsme přijali oznámení o úmrtí muže v Ostaravě-Přívoze. S největší pravděpodobností se jednalo o muže bezpřístřeší, který pobýval poblíž místa události. Při ohledání místa činu bylo zjištěno, že tělo zemřelého bylo z části ohořelé."

Muž pravděpodobně usnul na sedačce u otevřeného ohně. Podle informací, které zjistil náš redaktor přímo na místě tragické události se zřejmě zabalil do igelitu, aby mu nebyla taková zima a právě igelit na něm mohl vzplát jako první. O události už připravujeme reportáž.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V současné době kriminalisté prověřují všechny možnosti úmrtí, proto byl k ohledání přizván také specialista se psem na vyhledávání akcelerantů. K objasnění skutku byla nařízena soudní pitva."

Letošní zima si tak vyžádala už druhý život osoby bez přístřeší. V pátek pravděpodobně umrzl na okraji Ostravy jiný bezdomovec.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy