Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští strážníci během víkendu vypátrali tři osoby, které hledala policie

  • Ostrava,

Hned tři osoby, které hledala Policie České republiky, se během víkendu podařilo vypátrat ostravským strážníkům. Informoval o tom jejich mluvčí s tím, že se ukázalo, jak je osobní znalost při výkonu služby pro strážníky důležitá.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "V prvém případě se jednalo o hledaného 37letého muže, kterého hlídka strážníků zaregistrovala na ulici Plzeňská v Ostravě – Zábřehu v sobotu krátce po jedné hodině ranní. Muž se pokusil před strážníky schovat ve vchodě jednoho z bytových domů. Měl však smůlu, vchodové dveře byly uzamčeny." 

V sobotu těsně před půlnocí na neděli pak strážníci v Ostravě-Mariánských Horách, na ulici 1. Máje kontrolovali ženu. Ukázalo se, že jde o 33letou hledanou. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Do třetice pozornosti strážníků neunikl 15letý mladík, kterého hlídka spatřila v Moravské Ostravě na ulici Nádražní v neděli krátce po dvacáté hodině večerní. Všechny tři osoby u sebe neměly doklady a nebyly tak schopny věrohodným způsobem na místě prokázat svou totožnost. Proto byly následně předvedeny na nejbližší policejní služebnu ke zjištění totožnosti. Na té se pak prokázalo, že úsudek strážníků byl správný. Všechny tři osoby si na služebně rovnou ponechali kolegové z Policie České republiky." 

Strážníci ostravské městské policie mají od začátku roku 2021 na kontě celkem vypátraných 34 osob, které hledali jejich kolegové z Policie ČR.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků