Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Uspokojoval se v křoví, ostravským strážníkům tvrdil, že potřeboval pouze na velkou

  • Ostrava,

Strážníci vyjížděli k muži do Ostravy-Zábřehu, který se podle svědků uspokojoval v křoví. Hlídce poté tvrdil, že byl v křoví kvůli velké potřebě. Výmluva mu ale nepomohla a tak byl pro podezření ze spáchání trestného činu předán státní policii.

Žena z Ostravy-Zábřehu oznámila strážníkům, že poblíž jednoho z obytných domů se na veřejném prostranství v křoví uspokojuje muž. K události vyjížděli strážníci už v neděli 21. února odpoledne, ale informovali o ní až dnes.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Po příjezdu hlídky na místo a jeho propátrání strážníci zanedlouho spatřili v křoví schovávajícího se muže. Strážníci rovněž zjistili, že má kalhoty staženy na „půl žerdi“. Muž schovávající se v křoví si zřejmě neuvědomil, že vzhledem k ročnímu období a absenci listí je na něj velmi dobře vidět."

Později zjištěný 38letý muž se na výzvu hlídky oblékl a následně prokázal strážníkům i svou totožnost.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Na dotaz strážníků, co v křoví dělal, hlídce sdělil, že v křoví rozhodně nemasturboval. Důvodem jeho stažených kalhot a setrvání v křoví měla být jenom velká potřeba. Ta jej přepadla velmi náhle. Protože však měl zácpu, tak potřebu nestihnul ani v křoví vykonat."

Díky svědkům mu jeho nedůvěryhodné vysvětlení nebylo nic platné. Pro podezření ze spáchání trestného činu byl následně předán Policii České republiky.


Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků