Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Uspokojoval se v křoví, ostravským strážníkům tvrdil, že potřeboval pouze na velkou

  • Ostrava,

Strážníci vyjížděli k muži do Ostravy-Zábřehu, který se podle svědků uspokojoval v křoví. Hlídce poté tvrdil, že byl v křoví kvůli velké potřebě. Výmluva mu ale nepomohla a tak byl pro podezření ze spáchání trestného činu předán státní policii.

Žena z Ostravy-Zábřehu oznámila strážníkům, že poblíž jednoho z obytných domů se na veřejném prostranství v křoví uspokojuje muž. K události vyjížděli strážníci už v neděli 21. února odpoledne, ale informovali o ní až dnes.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Po příjezdu hlídky na místo a jeho propátrání strážníci zanedlouho spatřili v křoví schovávajícího se muže. Strážníci rovněž zjistili, že má kalhoty staženy na „půl žerdi“. Muž schovávající se v křoví si zřejmě neuvědomil, že vzhledem k ročnímu období a absenci listí je na něj velmi dobře vidět."

Později zjištěný 38letý muž se na výzvu hlídky oblékl a následně prokázal strážníkům i svou totožnost.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Na dotaz strážníků, co v křoví dělal, hlídce sdělil, že v křoví rozhodně nemasturboval. Důvodem jeho stažených kalhot a setrvání v křoví měla být jenom velká potřeba. Ta jej přepadla velmi náhle. Protože však měl zácpu, tak potřebu nestihnul ani v křoví vykonat."

Díky svědkům mu jeho nedůvěryhodné vysvětlení nebylo nic platné. Pro podezření ze spáchání trestného činu byl následně předán Policii České republiky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy