Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Viděli jste napadení na autobusovém nádraží v Ostravě? Ozvěte se policii

  • Ostrava,

25letý útočník bezdůvodně napadl pěstmi jiného muže v Ostravě na autobusovém nádraží. Incident se stal v neděli 25. dubna a přihlíželo mu velké množství svědků. Policie teď potřebuje k řádnému objasnění jejich výpovědi. Pokud se poznáváte na videu, ozvěte se policii.

VIDEO: POLICIE ČR

Z ničeho nic chytil přímo před davem lidí muže pod krkem a začal ho mlátit pěstmi hlava nehlava. S napadeným byla i žena, která se mu snažila v tu chvíli pomoci a zřejmě také schytala několik ran. Událost se odehrála 25. dubna mezi 16:30 až 16:50 na autobusovém nádraží v centru Ostravy. Útočníka policisté zajistili.

Eva Michalíková, mluvčí PCŘ MSK: "Policisté z obvodního oddělení Ostrava Střed na začátku měsíce května zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů vydírání a výtržnictví. Podezřelý 25letý muž z Ostravy měl na nástupišti číslo 3 autobusového nádraží ÚAN na ulici Vítkovická v Ostravě nejdříve verbálně a poté i fyzicky bezdůvodně napadnout poškozeného muže."

Nyní ale policie potřebuje výpovědi svědků, kteří napadení viděli.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním těchto trestných činů žádají svědky události, kteří se v danou dobu nacházeli na místě, aby se obrátili na linku 158 případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které pomůžou k objasnění skutku, děkujeme."

V jednom z videí jsou zachyceny také dvě ženy, které mohly samotný incident vidět, i jejich výpovědi budou pro policii důležité.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy