Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Surový útok na pracovníka ostrahy u obchodního centra v Ostravě, případ vyšetřuje policie

  • Ostrava,

Rozběhl se a vší silou kopl pracovníka ostrahy do břicha. Poté mu zasadil ještě kopanec do obličeje. Otřesný útok se odehrál na náměstí Biskupa Bruna v centru Ostravy.

VIDEO: JaNe Mecová

Starší pracovník ostrahy se dostal do sporu s partou mladých lidí. Údajně se pokoušeli dostat do veřejně nepřístupných prostor a proto je člen ochranky obchodního centra přišel vykázat. Někteří na něj byli ale hrubí a odmítali ho uposlechnout. 

Celý incident si přitom jedni z přihlížejících natáčeli na mobilní telefon. Pracovník ostrahy dokonce oznámil, že přivolá na místo policii. To zřejmě jednoho z party naštvalo a surově na staršího muže zaútočil. Ještě předtím to přitom vypadalo, že celý incident skončí. Mladík se ale rozběhl a vší silou pracovníka ostrahy kopl do  břicha. Následně mu po pádu na zem zasadil ještě kopanec do obličeje. 

Případem se začala zabývat policie, která dostala oznámení o události už v pondělí.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Mohu potvrdit, že policisté včera přijali oznámení o fyzickém napadení muže v centru Ostravy. Vzhledem ke zjištěným informacím se událostí zabývají kriminalisté. Ti prověřují veškeré souvislosti a pracují s informacemi dosud zjištěnými, stejně tak reagují na informace postupně a aktuálně zjištěné."

V úterý dopoledne se objevilo video z celého incidentu na sociální síti a během několika hodin vyvolalo doslova pozdvižení. Zaznamenalo desetitisíce zobrazení, tisíce sdílení a stovky komentářů. Lidé útok ve velkém odsuzují.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy