Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Andrej Babiš si v Radvanicích prohlédl nové hřiště. Nejznečištěnější část Ostravy bojuje za lepší životní prostředí

  • Ostrava,

Předseda vlády Andrej Babiš přijel v úterý do našeho regionu, aby se seznámil s fungováním očkovacích center v podnicích, které se v našem kraji rozjíždí. Udělal si ale čas i na návštěvu Radvanic - nejznečištěnější části Ostravy, kde mu starosta ukázal unikátní projekt dětského hřiště.

První zastávka premiéra Andreje Babiše v Moravskoslezském kraji vedla do Radvanic, kde se mu starosta Aleš Boháč pochlubil unikátním projektem. Z ruiny dávno uzavřeného koupaliště bylo postupně vybudováno krásné hřiště a pomocí dotací je zkrášlováno i okolí. 

Andrej Babiš, předseda vlády ČR: "Jsem rád, že ten projekt pokračuje. V rámci regionu je velice důležitá spolupráce mezi průmyslem a občany a životním prostředím." 

Projekt Koupark navíc stále není u konce a hřiště se bude dále zkrášlovat. Přibude i část pro sportování a starší děti. 

Aleš Boháč, starosta Radvanic a Bartovic: "Celé dno bude pokryto EPD povrchem. Přibydou pětimetrové kopce, čtyřmetrové kopce, fotbalové, tenisové, basketbalové hřiště a různé další moderní vychytávky, jako třeba trampolíny."

Hlavní účel cesty premiéra do našeho kraje jsou očkovací centra ve firmách, která pomáhají nejen v očkování zaměstnanců, ale i dalších lidí z okolí. 

Andrej Babiš, předseda vlády ČR: "Výrobní firmy jsou skvělým místem na to, aby přesvědčovaly zaměstnance, kteří ještě nejsou přesvědčení, že to očkování je jediná věc, která nás před pandemií ochrání."

Andrej Babiš si také prohlédl staveniště, kde probíhá přestavba městských jatek na galerii a nový bytový dům na Janáčkově ulici. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy