Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté pátrají po muži, který v Ostravě masturboval před nezletilými dívkami, přihlásit se mohou i další poškození

  • Ostrava,

AKTUALIZACE: Policejní mluvčí Eva Michalíková v pátek 4. 6. sdělila, že policisté v současné době již znají totožnost muže.

PŮVODNÍ ZPRÁVA
Ostravští policisté z obvodního oddělení Hrabůvka pátrají po muži, který minimálně ve dvou na sobě nezávislých případech masturboval před nezletilými dívkami. Policie zároveň zveřejnila fotografie muže, který by mohl přispět k objasnění skutku. Pravděpodobně jde o pachatele, to ovšem policisté nepotvrdili.

Incident se měl odehrát v úterý 11. května 2021 po 18. hodině na cyklostezce v Ostravě-Hrabové. Podle mluvčí PČR Evy Michalíkové se jedná o dva na sobě nezávislé případy, oba ale spojuje jeden pachatel. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Jedná se o cyklostezku v Ostravě – Hrabové v blízkosti ulic Domovská a Šrobárová. Policisté také nevyloučili, že poškozených žen či dívek by mohlo být více, proto žádáme i možné ženy, kterým se tato nepříjemná zkušenost stala, aby se obrátily na linku 158. Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby či možného svědka události. Ten by mohl přispět k objasnění uvedeného skutku." 
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy