Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přišel krást do sběrného dvora v Ostravě, strážníci ho viděli na kamerách a zasáhli

  • Ostrava,

Přelezl oplocení sběrného dvora v Ostravě-Zábřehu a uvnitř areálu začal prohledávat kontejnery s elektronikou. Poté se chystal některé věci ukrást, jenže ho celou dobu sledovala kamera městské policie. Během chvíle dorazili strážníci a zloděje zadrželi. Ten si přitom myslel, že se před nimi schová v jednom z kontejnerů.

zdroj videa: Městská policie Ostrava

32letý muž ve středu 14. července o půl páté ráno přelezl oplocení sběrného dvora OZO v Ostravě-Zábřehu a dostal se do areálu. Poté začal prohledávat jednotlivé kontejnery. K jeho smůle ho přitom celou dobu sledoval strážník obsluhující kamerový systém.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "V jednom z kontejnerů s elektroodpadem pak objevil reprobedny. Ty vložil do nalezené tašky a následně je přehodil přes plot. Svůj lup však již nedokázal nikterak zúročit."

Strážník na kamerách mezitím vyrozuměl o vloupání do objektu nejbližší hlídku a ta dorazila během chvíle na místo.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Jakmile muž zaregistroval přijíždějící hlídku strážníků, uschoval se před ní do kontejneru. Jeho snaha ukrýt se před strážníky mu nebyla nic platná. Strážníci jej společně s kolegy z Policie České republiky ukrytého v kontejneru brzy objevili."

Zadrženého zloděje i celou věc si na místě převzala Policie České republiky.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy