Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž vytrhl dívce z ruky v tramvaji telefon a zmizel, pátrá po něm policie

  • Ostrava,

Policisté pátrají po neznámém muži, který 4. července v nočních hodinách okradl mladou ženu o mobilní telefon. Vytrhl jí ho totiž z ruky, když dřímala v tramvaji. Policie zveřejnila kamerový záznam a žádá o pomoc při pátrání.

zdroj videa: Policie České republiky

Byla neděle před půl druhou v noci. V tramvaji jela Ostravou v tu dobu unavená dřímající dívka. V ruce držela mobilní telefon a ten se vzápětí stal jednoznačným cílem neznámého zloděje.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté z obvodního oddělení Zábřeh prověřují okolnosti přečinu krádeže. Skutku se dopustil dosud neznámý pachatel, který využil únavy poškozené ženy a při cestování tramvají ji z ruky odcizil mobilní telefon v hodnotě 9.000,- Kč."

Policisté teď žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "jedná se o mladého muže, sportovní postavy. V době spáchání skutku oblečen do bílého trika a modrých riflových kraťasů. Na nohou černé boty, na hlavě černou kšiltovku a na obličeji černou roušku. Také měl na zádech tmavý batoh. Muž má na levém předloktí a zadní straně krku tetování."

Stejně tak se budou policii hodit i svědci, kteří si mohli v době krádeže něčeho všimnout.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či možných svědků událostí, které tramvají cestovali. Jakákoliv informace by tak pomohly přispět k objasnění uvedeného skutku."

Své poznatky můžete sdělit přímo na linku 158 nebo navštívit kteroukoliv policejní služebnu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků