Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baseballisté Arrows Ostrava získali třetí titul. Ve finálové sérii museli opět zdolat Draky Brno

  • Ostrava,

Tak se letos opět povedlo. Po roční pauze se mistrovský titul vrací do Ostravy. Hráči Arrows porazili ve finálové sérii Draky Brno 3:1 a získali svůj třetí titul. Pikantní je, že ve všech případech museli porazit stejného soupeře, tedy brněnské Draky.

Před pátečním utkáním finálové série vedli Arrows Ostrava nad Draky Brno 2:1 na zápasy a všichni chtěli, aby právě čtvrtý západ hraný doma rozhodl. Skvělí fanoušci hnali Arrows kupředu a přání se splnilo. Domácí vyhráli 8:3 a nad hlavu tak mohli znovu po roce zvednout mistrovský pohár.

Boris Bokaj, hrající hlavní trenér Arrows Ostrava: "Krásný pocit, makali jsme na to celý rok i v těch ztížených podmínkách a povedlo se. Každý přispěl svou měrou, takže jsem nesmírně rád."

Arrows Ostrava získali svůj třetí titul. Draci totiž přerušili loni jejich šňůru vítězství v extralize. Letos se ale Ostravě dařilo a nepřipustila další zápas.

Jakub Malík, hrající asistent trenéra: "Návrat pro titul je pro nás obrovský úspěch, protože Draci mají velice silný tým."
Aleš Navrátil, hrající asistent trenéra: "Emoce po vyhraném finále jsou vždycky vynikající, nedají se ani popsat a nikdy se neomrzí."

 Letošní série o titul byla už osmým vzájemným bojem o pohár ve stejném složení. Draci vyhráli 6 krát, Arrows dvakrát. V roce 2019 porazili Ostravané ve finále Eagles Praha.  

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy