Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

16letý mladík okradl spícího muže na Frýdlantských mostech, než stačil zmizet, doběhli ho strážníci

  • Ostrava,

Stačilo jen na chvíli usnout na Frýdlantských mostech v Ostravě. Krátké zdřímnutí muže se stalo příležitostí pro 16letého mladíka, který spícímu ukradl mobilní telefon. Vše ale sledoval strážník, který obsluhoval kamerový systém, muž se tak ze svého úlovku neradoval dlouho.

video: MP Ostrava

O úspěšném zásahu informoval mluvčí MP Ostrava Jindřich Machů s tím, že strážník u kamerového systému ihned informoval nejbližší hlídku. Strážníci dostali popis pachatele a směr, kterým mířil. Zloděj brzy zjistil, že muži zákona jsou mu v patách a začal utíkat. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Jakmile pachatel zaregistroval hlídku strážníků, odhodil v podchodu odcizený mobilní telefon a pokusil se z místa utéci. Jeho snaha však vyšla naprázdno. Po krátké chvíli byl díky spolupráci strážníků zadržen."
Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Zadržený mladík strážníkům doznal, že spícímu muži na lavičce mobil skutečně odcizil a při svém útěku jej pak odhodil v podchodu. Zároveň strážníkům sdělil, že tak rychlou reakci strážníků nečekal. Zadrženého mladíka si na místě převzali kolegové z Policie České republiky."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy