Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky napadení muže v centru Ostravy

  • Ostrava,

U zastávky MHD Výstaviště v centru Ostravy byl napaden 32letý muž. Zaútočit na něj měl údajně bezdůvodně o čtyři roky mladší muž. Samotný útok podle policie mohla vidět skupinka lidí na zastávce. Policie potřebuje jejich svědectví, aby bylo jasné, jak se celá událost přesně odehrála.

zdroj videa: Policie ČR

Útok se odehrál ve čtvrtek 28. října v čase okolo 15:15 až 15:30 hodin poblíž zastávky MHD Výstaviště na ulici Smetanovo náměstí v Moravské Ostravě.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Činu se měl dopustit 28letý muž. Ten měl bezdůvodně napadnout poškozeného 32letého muže. Díky jeho pohotové reakci mu způsobil pouze povrchové zranění."

Poblíž samotného ataku měla být na zastávce skupinka osob, která mohla samotný útok vidět.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti svědků událostí, kteří by mohli přispět k objasnění výše uvedeného skutku. Také žádáme všechny svědky, aby se obrátili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Ostravští kriminalisté z 1. oddělení obecné kriminality událost prověřují jako přečin ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy