Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hledá se čtyřletá Bára, v noci ji ukradli dva neznámí zloději

  • Ostrava,

Přišli v noci, otevřeli si branku a přímo z pozemku rodinného domu ukradli čtyřletou Báru. Fenku německého ovčáka odvedla dvojice mužů, naložila ji do auta a zmizela neznámo kam. Teď po nich pátrá policie. Ta zveřejnila i video, na kterém je vidět, jak muži psa odvádějí. Ten se přitom vůbec nebrání, skoro jakoby dvojici znal.

zdroj videa: Policie ČR

Za velmi podivných okolností zmizela z pozemku rodinného domu v Ostravě-Vítkovicích čtyřletá fenka německého ovčáka Bára. Do ulice Barbořina přijelo v neděli 7. listopadu ve 23:14 osobní auto, vystoupili z něj dva muži a zamířili přímo k rodinnému domu se psem. Během následujících čtyř minut už si psa vedli na vodítku od domu, naložili ho do auta a odjeli.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Na začátku tohoto týdne majitelé fenky zjistili, že se nenachází na zahradě a branka u pozemku byla otevřená. Odcizení psa oznámili na policii a také dodali zajištěný kamerový záznam, který zachycuje dva muže i s jejich fenou Bárou. Podle záznamu je zřejmé, že dva muži se psem odchází k autu, kterým odjíždí. U jednoho z mužů (světlé kalhoty) je zřejmé, že kulhá, nebo špatně našlapuje na levou nohu."

Neobvyklé je, že pes vůbec neštěkal a s dvojicí odešel podle videa zcela dobrovolně. Je tak možné, že zloděje mohl velmi dobře znát.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K pejskovi můžeme uvést, že se jedná o fenu jménem Bára, stáří 4 roky a je zbarvena tzv. vlkošedá."

V případě, že je vám dvojice nebo pes povědomá, neváhejte se ozvat policii.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti obou mužů poskytnout jakékoliv informace, nebo viděla psa Báru, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy