Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Domov Kamenec v Ostravě získal značku Česká kvalita. O seniory se stará vzorně

  • Ostrava,

Významné ocenění získal ostravský domov pro seniory Kamenec. Na slavnostním jednání pořádaném ministerstvem průmyslu a obchodu získal ocenění v rámci Národního programu Česká kvalita. Cenu získal za perfektní sociální služby.

Domov pro seniory Kamenec byl otevřen v roce 1975 s kapacitou 200 lůžek ve 121 pokojích. Dnes po téměř 50 letech je už vše nové a moderní, ale kapacita zůstala téměř stejná. To nejdůležitější však je, že jsou spokojeni klienti, což nyní navíc potvrdil Domov Kamenec ziskem prestižní značky Česká kvalita. 

Juraj Chomič, ředitel Domova Kamenec: "Podařilo se nám uspět, takže máme právo držet logo České kvality, Czech made a už více nic dalšího není." 

Domov pro seniory se tak stal jednou z 12 nových organizací, které byly takto za rok 2021 oceněny. Kamenec za oblast poskytování sociálních služeb. Česká kvalita zviditelňuje důvěryhodné a nezávislé značky kvality, které jsou založené na objektivním ověřování kvality výrobků nebo služeb třetí stranou.

Zbyněk Pražák, náměstek primátora Ostravy: "Myslím, že všechny naše domovy jsou na velice kvalitní úrovni a tento domov je výjimečný tím, že navíc ještě získal značku Česká kvalita, které mu dodávají punc jednoho z nejlepších domovů v ČR."

Domov Kamenec je jedním z 8 zařízení sociálních služeb, které jsou zřizovány městem Ostrava. Nyní může ke své prezentaci využívat logo Česká kvalita. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy