Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté řešili nehodu na Rudné v Ostravě, vzápětí v protisměru bourala čtyři auta

  • Ostrava,

Dvě dopravní nehody vedle sebe zkomplikovaly průjezd Rudnou ulicí v Ostravě. Policisté řešili původně nehodu dvou aut na výjezdu z ulice Zkrácená na Rudnou ve směru na Porubu. Během několika minut kousek od nich skončila v protisměru ve zúžení v řetězové nehodě další čtyři auta.

Rudná ulice před vítkovickým stadionem o půl osmé ráno.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V 7:34 jsme přijali první oznámení o dopravní nehodě mezi dvěma vozidly ve směru na Porubu. Dopravní nehoda se obešla bez zranění."

Z ulice Zkrácená vyjíždělo auto směrem na Porubu, do kterého nabouralo zezadu jiné auto. Ve chvíli, kdy už byli dopravní policisté na místě, v protisměru bourala ve zúžení další 4 auta.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Nehoda se stala v 8:04. Řidič osobního vozu nedobrzdil a naboural do před sebou stojícího auta. Což způsobilo řetězovou dopravní nehodu, při které byla poškozena celkem 4 vozidla. U této nehody evidujeme jedno lehké zranění. Po dobu vyšetřování byl provoz omezen."

Na místo přijeli také hasiči a zdravotnická záchranná služba. Do nemocnice byl převezen jeden z účastníků kolize, řidič škodovky, do kterého zezadu narazil viník kolize.  

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy