Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

U Ferony se budou o víkendu měnit koleje a trať z Vřesiny do Zátiší projde údržbou. DPO vypraví autobusy

  • Ostrava,

Dopravní podnik Ostrava chystá od pátečního večera do neděle větší výluku tramvají. Zastávku Ferona čeká výměna kolejí a trať v úseku zastávek Poruba,Vřesinská – Budišovice,Zátiší čeká údržba. Místo tramvají budou jezdit náhradní autobusy.

Výměna kolejí u zastávky Ferona bude probíhat od pátku 18. března od 21:00 hod. do neděle 20. března 2022 do 19:00 hod.

Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: "Změna organizace dopravy se dotkne tramvajových linek č. 3, 7, 11, 17 a 18. V místě bude zavedena náhradní autobusová doprava. Na linkách č. 7, NAD11, 17, 18 a NAD18 budou platit výlukové jízdní řády vyvěšené také na zastávkových označnících."

Údržba tramvajové trati v úseku zastávek Poruba,Vřesinská – Budišovice,Zátiší bude probíhat v sobotu 19. března 2022 od 7:10 hod. do 14:10 hod.

Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: "Spoje tramvajové linky č. 5 budou v celé délce své trasy nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Ty budou zastavovat na obvyklých přemístěných zastávkách podél tramvajové tratě a navíc také na zastávce Vřesina,hřbitov."

V sobotu budou hrát fotbalisté Baníku Ostrava od 15:00 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích s Karvinou. Očekává se zaplněný stadion fanoušků a DPO proto nasadí na tramvajových linkách č. 3 a 11 vozy se zvýšenou kapacitou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy