Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

STUDUJ U NÁS: Obchodní akademie z Poruby spolupracuje s firmami

  • Ostrava,

Obchodní akademie v Ostravě – Porubě se často a ráda zapojuje do nejrůznějších projektů. My jsme tentokrát dostali pozvání na workshop s Innogy.

Pro každou obchodní akademii je důležité, aby si její žáci vyzkoušeli podnikání. Ať už prostřednictvím fiktivní firmy nebo v reálu. Obchodní akademie z Ostravy – Poruby sází na druhou variantu.

Marie Katapodisová, ředitelka OA Ostrava – Poruba: „Základ spolupráce je postaven na umožnění praxe našich studentů. Dalšími aktivitami jsou přednášky nebo workshopy, jako je ten dnešní s Innogy. Máme vytipované firmy, které s námi spolupracují rády, například banky, energetické společnosti a další.“

A právě společnost Innogy patří mezi firmy, které jsou ke spolupráci otevřené. Důkazem byl tento zajímavý workshop přímo na půdě Obchodní akademie.

Veronika Křížková, rekruitment specialistka, Innogy: „Chceme studenty připravit na jejich kariéru. Aby zvládli náborový proces a uměli se zorientovat. Snažíme se je zaujmout radami a přejeme si, aby je později využili.“

Studenti Obchodní akademie si pochvalovali, že jim workshop přinesl spoustu užitečných informací.

anketa: studenti OA
„Bylo to užitečné, hodně mi to dalo.“
„Plnili jsme různé úkoly a kvízy, bylo to fajn.“
„Workshop přinesl spoustu zajímavých informací, dozvěděli jsme se, jak najít práci, bylo to hodně zajímavé.“

Na spolupráci s Innogy a dalšími firmami bude Obchodní akademie v Ostravě – Porubě klást důraz i v budoucnu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy