Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chytili ho při krádeži zubní pasty, zjistilo se že má zákaz pobytu v Ostravě

  • Ostrava,

Ve středu odpoledne ostravští strážníci zadrželi a kolegům z Policie České republiky předali známého recidivistu, která se zákazem pobytu na území města Ostravy nejen pobýval, ale i v jedné z ostravských prodejen kradl.

V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci do jednoho z obchodů s drogérií v Ostravě-Zábřehu. V té pracovník bezpečnostní agentury přistihnul při drobné krádeži později zjištěného 27letého zloděje.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Po příjezdu na místo svědek události strážníkům uvedl, že si na kamerách monitorujících provoz prodejny všimnul podivného chování mladého muže. Tento mladý muž se nejprve rozhlížel kolem sebe."

Když se domníval, že vzduch je zřejmě „čistý“, sebral z regálu zubní pastu v hodnotě 239 Kč. Tu si pak strčil do bundy, kterou měl zavěšenou přes ruku a bez zaplacení prošel pokladnami.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Strážníci provedenou lustrací mladého muže zjistili, že nekrade poprvé. Dále z evidencí vyplynulo, že tento mladý muž s trvalým pobytem ve Zlíně má soudem vysloven platný zákaz pobytu na území města Ostravy."

Vzhledem k tomu, že svým jednáním byl 27letý mladík podezřelý ze spáchání hned dvou trestných činů, převzali si jej na místě kolegové z Policie České republiky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy