Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Chlapec v Ostravě vběhl pod auto a těžce se zranil, policie hledá svědky nehody

  • Ostrava,

Ostravští policisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu, při které mladistvý chlapec vběhl v Ostravě-Mariánských Horách přímo před projíždějící automobil. Vozidlo ho srazilo a chlapec utrpěl vážná zranění.

video: PČR

Nehoda se stala v neděli 7. srpna 2022 krátce před 22. hodinou na křižovatce ulic 28. října a 1. máje. Řidič osobního auta Toyota jel ve směru od centra Ostravy na Porubu. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Za křižovatkou mu do jízdní dráhy z levé strany vběhl znenadání chlapec. Ke střetu došlo v prostoru přechodu pro chodce." 

Chlapec utrpěl vážná zranění, která ale podle policie nejsou ohrožující na životě. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté z dopravního inspektorátu Ostrava se touto dopravní nehodou zabývají. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Především dva muži, kteří stáli na chodníku před obchodem a samotný děj střetu tak mohli vidět, by mohli přinést důležité informace. V neposlední řadě se také obracíme na cestující v tramvaji číslo 3, která v inkriminovanou dobu projížděla křižovatkou. Své informace můžete sdělit na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo na nejbližším policejním obvodním oddělení."
Nahlásit chybu


K tématu
ISNA-MSE z.s., Ostrava
Ostrava
od 27 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Miroslav Pekař, STOMMPY CZ/SK
Ostrava
od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail