Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

CHYTRÝ REGION: Představujeme společnost Copy Star Ostrava

  • Ostrava,

Společnost COPY STAR se úspěšně pohybuje na trhu již od roku 1997 a patří mezi certifikované partnery firmy KONICA MINOLTA. Zabývá se především servisem, prodejem a pronájmem kopírek.

Šárka Hrbáčková, jednatelka společnosti Copy Star: “Našimi zákazníky jsou školy, úřady, firmy, soukromé firmy, jednotlivci, protože děláme i servis tiskáren a staráme se o veškerý servis, snažíme se uspořit náklady všem zákazníkům. Pro nás je takové největší krédo spolehlivost a důvěra našich zákazníků.”
Zmínila jste, že chcete svým klientům ušetřit peníze, tak jak se dá v tomto oboru ušetřit?

Šárka Hrbáčková, jednatelka společnosti Copy Star: “Uděláme takový rozbor nákladů, zjistíme třeba že spoustu malých tiskáren, které mají velké náklady, protože ty tonery a všechno do toho je dražší, než do těch velkých, takže se snažíme nahradit třeba pět, šest tiskáren jednou velkou, která má nižší náklad na kopii. Ušetříme i za koupi toho stroje, protože ho pronajmeme a zákazníci platí jenom od kopie, kterou provedou. “
Říkala jste, že spolupracujete se školami a s úřady, můžete některé jmenovat?

Šárka Hrbáčková, jednatelka společnosti Copy Star: “Naše největší zakázky jsou hejtmanství, Fakultní nemocnice, karvinská nemocnice, potom Obchodní akademie na Karasové ulici.”

25 let je dlouhá doba, zejména v tomto oboru. Technologie jdou kupředu a ostravská společnost se tomu musela přizpůsobit.

Radek Adámek, servisní technik a obchodník: “Za posledních 25 let, co je naše firma na trhu, se celá technologie posunuje hodně dopředu. My se ve spolupráci s firmou Konica Minolta snažíme udržet s těmito trendy krok, absolvujeme pravidelná školení, různé semináře, posouváme naše techniky pořád dál a snažíme se vymyslet, čím zákazníkům pomoct a hlavně ulehčit práci.”
A jak se ta technika změnila za posledního čtvrt století? Co dnes třeba ty stroje umí oproti tomu, co uměly před 25 lety?

Radek Adámek, servisní technik a obchodník: “Pro zákazníka je asi nejdůležitější změna jednodušší ovládání strojů. Posunul se interface, který zákazník používá, přiblížil se mnohem víc ke klasickým tabletům.”
Řeklo by se, že už není potřeba tisknout? Jak odhadujete ten trend do budoucna?

Radek Adámek, servisní technik a obchodník: “I když tohle poslouchám už dvacet let, že tiskárny postupně nebudou potřeba, tak je to přesně naopak. Tiskne se spíš čím dál tím víc, než méně.”

Jedinečnost COPY STAR s.r.o. spočívá v profesionálním a osobním přístupu k potřebám jednotlivého zákazníka a možnosti řešení speciálních požadavků.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy