Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž ukradl bezpečnostní kamery, policie zveřejnila záznam

Policie hledá muže, který ukradl v Ostravě dvě bezpečnostní kamery. Při krádeži byl samozřejmě natočen a vůbec mu to evidentně nevadilo. Policie záznam zveřejnila.

zdroj videa: Policie ČR

Muž kradl v areálu firmy ve Slezské Ostravě na Bohumínské ulici. Nakráčel tam v pondělí 12. prosince v brzkých ranních hodinách.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Na základě vyhodnocených kamerových záznamů bylo zjištěno, že neznámý pachatel přichází k závoře pro vjezd, poté jde přímo směrem k bezpečnostním kamerám, které následně demontuje a poté dvě kamery odcizí."

Muž je odhadovaného věku 25 až 30 let, štíhlé postavy, na sobě měl tmavou bundu po pás s kapucí, tmavé kalhoty a šedomodré tenisky s červenými tkaničkami.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté se zabývají okolnostmi krádeže a tímto žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění možného pachatele. V případě ztotožnění muže se obraťte na nejbližší policejní služebnu nebo volejte na bezplatnou linku 158. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy