Třetí ples pro Frýdek - Místek staví hlavně na skvělé taneční hudbě

  • 25. ledna 2019,
  • 17:08

Třetí ples pro Frýdek - Místek staví hlavně na skvělé taneční hudbě. Po úžasném loňském úspěchu zveme znovu Petra Soviče a jeho Golden Big Band Prague. Už 15. února se na Vás těšíme v Národním domě.

Reklama

Golden Big Band Prague patří k nejlepším swingovým orchestrům v České republice. Je to vyhledávaný orchestr, který si zakládá na moderním aranžmá skladeb z oblasti swingové klasiky, soudobé populární hudby a stabilně také nabízí to nejlepší z československých hitparád jako jediný orchestr u nás. Samotný repertoár je určený k poslechu i k tanci, a proto je Golden Big Band Prague doma všude tam, kde se lidé chtějí bavit. Věřte, že na tomhle plese se opravdu vytancujete, skvělá hudba vás totiž bude držet na parketu, až do posledních sil.

Petr Sovič je nejmladší zpívající kapelník big bandu u nás. Vést swingový orchestr byl vždy jeho sen a  z hudby kterou dělá jde cítit jeho obrovské nadšení. Sólistkou bandu Zuzana Vlčeková je objev slovenské jazzové scény a její nádherně znějící hlas si posluchači v ČR i na Slovensku oblíbili.

Místa si můžete vybrat ve třech sálech Národního domu. Vstupenky jsou i ve variantě s večeří, na výběr budou tři pokrmy včetně vegetariánského.

Pá 15. 2. / Národní dům / Třetí ples pro Frýdek-Místek / Vstupenky
Lucie Bílá a Petr Malásek

10.04. 19:00 - 16.02. 8:50
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl s cikánskou cimbálovou kapelou

07.03. 19:00 - 16.02. 8:50
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Pane Bůh, tady Anna. Čtení s B. Hrzánovou a A. Langerovou

Zítra 19:00 - 16.02. 8:50
Ostrava, DK Akord, Ostrava

STASEKO PLUS s.r.o.
Karviná
od 28 000 Kč

Detail

ZEBRAFAST a.s.
Ostrava-město
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu