Reklama

Frýdek - Místek chystá Dětský den s dinosaurem

  • 22. května 2019,
  • 12:12

První červnové sobotní odpoledne patří dětem! Na dětském dni s dinosaurem v Sadech Bedřicha Smetany budeme narážet na tyto pravěké tvory na každém kroku. Děti bude na pódiu bavit pohádkový dinosaurus Barney, mezi záplavou skákacích hradů bude obrovská nafukovací atrakce Jurský park. V dílničkách se budou vyrábět dinosauří hračky a hlavně nás čeká speciální dinosauří překvapení!

Reklama

Zábava v parku

Na pódiu zahraje skupina Noemiracles z Třince. Tato česká kapela s polskými kořeny prorazila po vítězství v soutěži iRampa v roce 2015, to ji poslalo na koncertní pódium festivalu Colours of Ostrava a do širšího povědomí. Kapela se pohybuje mezi více hudebními styly od popu až k soulu nebo jazzu. Skupinu charakterizují chytlavé melodie, originální styl, slušná porce energie a především osobitý hlas zpěvačky Noemi Bocek. Spoustu zábavy si děti užijí na vystoupení spojeném s interaktivním tanečním workshopem frýdeckomístecké skupiny Dancepoint. Z pódia děti pobaví i oblíbená pohádková postavička dinosaurus Barney.

Připravte se na "procházku s dinosaurem". Speciálním překvapením celého odpoledne bude skoro dvoumetrová loutka Tyranosaura Rexe. Pravěký tvor bude pohybovat prsty, tlamou i ocasem. Setkání s ním bude rozhodně autentický zážitek, jako byste viděli opravdového dinosaura.

Park, stejně jako v minulých letech, doslova zaplaví nafukovací skákací hrady. Malí návštěvníci budou mít milé zážitky i z projížděk na ponících, krmení zvířátek v ohrádce nebo setkání s ptačími svěřenci sokolníků. V parku bude i stanoviště s malováním na obličej a dočasným tetováním.


Pohoda v kině Vlast

Děti si mohou po dovádění venku odpočinout v klidové zóně v sále Kina Vlast na promítání animovaného filmového pásma. Na den dětí jsou v Kině Vlast připraveny i komentované prohlídky promítací kabiny. U stolečků ve foyer kina se zabaví ti, co rádi vyrábějí. V dílničkách budeme tvořit papírové drobnosti i hračky s dinosauří tematikou.

Na Dětský den s dinosaurem je vstup zdarma. V prostoru parku i v Nové scéně Vlast bude občerstvení. Akci pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím Kultury F≈M.


Program

14.00 Show s Barneym
15.00 Procházka s dinosaurem
15.30 Dancepoint / taneční workshop
16.30 Procházka s dinosaurem
17.00 Noemiracles
18.00 Procházka s dinosaurem


Chcete vědět více?

Sledujte událost na Facebooku 
Podívejte se na fotky z minulých ročníků zde a zde Konference Invest More 2019

14.10. 9:00 - 27.06. 2:16
Ostrava, Brick House Klub, Dolní oblast Vítkovice

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

Zítra 19:00 - 27.06. 2:16
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Partička / improvizační show

11.10. 20:00 - 27.06. 2:16
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ
Opava
od 17 090 Kč do 24 800 Kč

Detail

ATEKO, s. r. o.
Ostrava-město
od 15 000 Kč do 17 000 Kč

Detail

FOISON s.r.o.
Ostrava-město
od 16 280 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu