V listopadu Thom Artway a v prosinci Naty. Dolní Vítkovice Vás chtějí bavit

  • 21. října 2019,
  • 13:43,
  • PR

Kavárna U6 v budově Malého světa techniky se rozezní prima koncerty. V listopadu zazpívá talentovaný zpěvák a kytarista Tom Artway a v prosinci pak mladinká zpěvačka Naty.

Thom  Artway

Datum: 28. 11. 2019 

Dolní Vítkovice lákají na další hvězdný koncert, kde vystoupí ve čtvrtek 28. listopadu zpěvák, textař a kytarista Thom Artway. Je uznávaným mladým muzikantem české hudební scény. Ve své tvorbě propojuje moderní zvuk s klasickým písničkářstvím. Jeho skladby jsou podmanivé díky charakteristickému hlasu a jasně rozpoznatelným melodiím. Jeho největší hity jistě znáte z českých rádií – I have no inspiration, In your mind nebo nový song, na kterém se velmi významně podílí populární zpěvačka Lenny - Chasing the wires.
Výhodnější vstupenky jsou k dostání v předprodeji na https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/thom-artway, na místě bude vstupenek dostatek za 250 Kč.

NATY

Datum: 12. 12. 2019

O tom, že areál Dolních Vítkovic je skutečně plný akcí všeho druhu vás opět přesvědčí hudební program v Kavárně U6. Vystoupí zde totiž mladičká zpěvačka Naty. Tato populární šestnáctiletá zpěvačka už několik let natáčí hudební klipy na youtube, skládá písničky a koncertuje po celé republice. Začínala jako zpěvačka dětských rolí v muzikálech Bídníci, Zorro a účinkovala v divadle Semafor.

Nenechávejte nákup vstupenek na poslední chvíli, navštivte eshop Dolních Vítkovic a zakupte vstupenku za výhodnější cenu: https://eshop.dolnivitkovice.cz/cs/naty. Kavárnu U6 najdete v budově Malého světa techniky, kde budete moci nakoupit vstupenky za 250 Kč. Na koncertě zazní spousta známých hitů, ale také nová písnička S tebou.
Lukáš Rinka - Gyros Kravaře
Kravaře
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

ERUPTIVA s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků