innogy WINTER RUN OSTRAVA klepe na dveře

  • 29. ledna 2020,
  • 12:00,

Také letos bude seriál innogy WINTER RUN zároveň Českomoravským pohárem v zimním běhu. Kromě certifikované trati 8 km, která bude součástí poháru, mohou běžci a běžkyně zvolit i poloviční vzdálenost a nebudou chybět dětské závody.

Ti, kterým se bude v lednu hodit sundat nějaké to deko nabrané přes Vánoce, mají skvělou příležitost. Během ledna a února bude probíhat již šestý ročník seriálu innogy WINTER RUN, zahrnující tratě v celkem šesti českých městech.

Seriál pokračuje 8.února na Prokešově náměstí v Ostravě. Očekává se 900 běžců. Zázemí akce je v teple v ostravské radnici. 

Závody jsou jako stvořené pro “běžeckou turistiku” – konají se v centrech různým způsobem zajímavých měst nebo v jejich blízkosti. Běžci tak mohou s sebou vzít doprovod, který může sledovat závod nebo se zabavit jiným způsobem. Nutno dodat, že doprovod většinou zůstává podél trati a vytváří skvělou atmosféru pro stovky běžců na trati.

Start je vždy v pravé poledne, nehrozí tedy nijak drastické ranní vstávání a odpoledne přesto bude dost času na “neběžecké” zážitky. Co takhle si odpoledne po závodě užít pozdní oběd ve vybrané restauraci či dokonce wellness? Nebo dáte přednost kultuře?

Již pověstné jsou na těchto závodech krásné a netradiční medaile s medvědem, povedené je i funkční tričko v designu innogy WINTER RUN a ladící s funkční čelenkou. V cíli pak na všechny čeká bohaté občerstvení, kdy na stolech nechybí ani čaj s rumem na zahřátí.

Organizátoři pak připravili i dětské závody. Během dvou startů na tratích 400 a 800 metrů se mladí závodníci utkají v celkem deseti kategoriích, samozřejmě nebudou chybět ani medaile s medvídkem.

Jako u všech závodů, i závody tohoto zimního seriálu mají omezenou kapacitu, a tak je radno přihlásit se co nejdříve. Ti nejrychlejší na osmikilometrové trati se pak na konci roku mohou těšit také na umístění v celkovém pořadí. Počítají se čtyři nejlepší výsledky, tak směle do toho!

  

Termíny innogy WINTER RUN 2020:

11.01. innogy WINTER RUN HRADEC KRÁLOVÉ

18.01. innogy WINTER RUN BRNO

01.02. innogy WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE

08.02. innogy WINTER RUN OSTRAVA

15.02. innogy WINTER RUN OLOMOUC

22.02. innogy WINTER RUN PRAHA – Neoficiální Mistrovství Čech a Moravy

Přihlášky na http://www.winter-run.cz
Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 22 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Finanční úřad - uzemní pracoviště Karviná
Karviná
od 23 530 Kč/měsíc

Detail

STAVORENOL s.r.o.
Český Těšín
od 15 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků