Barrák music hrad aneb hudebně-divadlení měsíc na Slezskoostravském hradě

  • 26. května 2020,
  • 15:23,
  • PR

Slezskoostravský hrad ožije živou hudbou! Téměř dvě desítky kapel zahrají v pokoronovirové premiéře. Těšit se můžete na jednodenní koncerty zvučných jmen jako Monkey Business, Chinaski, David Koller, Pokáč, Wohnout, Bára Poláková, Anna K., Kali a Peter Pann. Z tvrdších žánrů to budou kapely Citron a Lautr, Trautenberk, Horkýže Slíže, Zakázaný ovoce, Vypsaná fixa. Specialitou pak bude minifestiválek Metal!!!, kde zahrají lokální kapely Malignant Tumour, Silent Stream of Godless Elegy, Antigod, Primary Resistance, Postcards from Arkham, Dead Carnage a přespolní budějičáci Gutalax.

ŽIVÉ jednodenní koncerty, divadelní představení a performance.

Měsíční hudební nářez zklidníme vystoupení performerů a slavných českých herců. Jaroslav Dušek s ostravskou premiérou divadelní hry Sláva strojů a měst, Lukáš Pavlásek se svoji one man show Kdo nepláče, není Čech či oblíbený zábavný kněz z Lanškrouna Zbygniew Czendlik s pořadem Postel, hospoda, kostel. Těšte se na ostravskou premiéru divadelní komedie o sobectví ale také štědrosti Osm Eur na hodinu, kde vystoupí Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová a Antonín Procházka nebo Zbyněk Pantůček. Příjemné chvíle strávíte s VandrákyVagamundos, Pavlem Liškou, Honzou Révaiem a režisérem Hynkem Bernardem, a jejich příběhy z cest.

Jednotlivé koncerty a divadelní představení budou probíhat v různé dny a v různé časy, proto pečlivě sledujte informace na ww.barrakmusichrad.cz na facebook a instagram @barrakmusichrad.
Všem návštěvníkům předem děkujeme za dodržování hygienických opatření nařízených vládou ČR, resp. Ministerstvem zdravotnictví ČR z důvodu koronavirové pandemie. Prioritou je pro nás zdraví jak vás návštěvníků, tak vystupujících a také organizačního týmu, a proto uděláme maximum.

Barrák music hrad organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena Moravia, Rádia Čas, Rádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.

------------------
Termín konání: od 19.6. do 18.7. 2020
Místo konání: Slezskoostravský hrad

Více informací na www.barrakmusichrad.cz, facebooka instagram@barrakmusichrad.Miroslav Týn - pracoviště
Opava
od 21 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs. s.r.o, - Karviná
Karviná
od 96 Kč/hod.

Detail

SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků