Fanoušci festivalu Beats for Love se dočkali. Startuje zmenšená verze hudebního festivalu

  • 2. července 2020,
  • 18:25,
  • PR

Monumentální taneční akce se sedmiletou historií se pod vlivem aktuální situace spojené s opatřeními proti Covid-19 proměnila v menší festival elektronické hudby. Skládá se ze dvou areálů, každý z nich pojme povolených tisíc návštěvníků. Pořadatelé hlásí vyprodáno.

Nálož taneční muziky si návštěvníci letos užijí přímo v srdci industriálního areálu, pod Bolt Tower a také v kulisách autentické vysoké pece č. 6. Na své si přijdou milovníci drum and bassu, hiphopu, psytrancem house či techna. Vystoupí převážně umělci z České a Slovenské republiky, a nebudou chybět legendární Prago Union, slovenští L Plus a DJ EKG, český DJ Tráva, italský Alex di Stefano nebo Counterstrike z Jihoafrické republiky! V areálu samozřejmě budou stánky s občerstvením, zbrusu nový festivalový merch a oblíbený fotokoutek.

„Velmi si ceníme přízně našich fanoušků, a proto jsme s nimi chtěli zůstat v kontaktu. Odjakživa se snažíme nabízet lidem kvalitní program, show a nezapomenutelnou atmosféru a věříme, že si tento balíček pozitivní energie zaslouží i letos, byť výjimečně v menším měřítku,“ vysvětluje Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Celá akce proběhne za dodržení všech vládních nařízení a hygienických doporučení. „Zdraví našich návštěvníků je pro nás priorita číslo jedna, takže například desinfekce bude připravena volně k použití u vstupu i u všech toalet,“ doplňuje Kamil Rudolf. Preventivní opatření proti Covid-19 nejsou jedinou aktivitou, jak pořadatelé chrání zdraví svých návštěvníků. Už tradičně bude možnost nechat se na festivalu otestovat na HIV - zdarma, anonymně a s výsledkem do 15 minut.

Festival Beats for Love v plném programovém a kapacitním rozsahu proběhne v termínu 1. - 4. 7. 2021. Pořadatelé slibují nejlepší program v historii festivalu, mezi již potvrzenými headlinery jsou například Alan Walker, Vini Vici, Sub Focus, Dope D.O.D., Dave Clarke, Maduk a spousta dalších!GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Nextbike Czech Republic s.r.o. - Ostrava, centrum
Ostrava
od 22 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků